„Darnu Group“ miestui padovanojo rečiau sutinkamų medžių

Žaliausio Europos miesto Vilniaus medžių įvairovė pasipildė rečiau sutinkamomis rūšimis – sostinės Paupio rajone pasodinti trakiniai klevai, šermukšniai, gudobelės, medlievos, ožekšniai, putinai. Iš viso nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovės „Darnu Group“ įkurtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“ šią savaitę pasodino 363 medžius – tiek, kiek baigiama statyti butų šeštame ir septintame Paupio kvartaluose. 

  

Bendrovė „Darnu Group“ jau ne vienerius metus tradiciškai sodina medelius kiekvienam naujai įgyvendintam projektui ir čia pastatytiems butams.  

  

„Nuosekliai tęsiame savo pažadą miesto erdves papildyti naujais augalais. Taip ne tik padedame miesto rajonams tapti žalesniais, bet ir simboliškai pažymime naujų kvartalų pabaigtuves, todėl šią savaitę Paupio gatvėje ir palei ją nusidriekusiame Drujos gatvės šlaite pasodinti 363 medžiai“, – sako Justina Juršytė, „Darnu Group“ komunikacijos vadovė.  

  

Šiemet, kiekvieną naują butą įprasminant pasodintu medžiu, siekta ir padidinti augmenijos mieste įvairovę.  

 

„Rinkdami medžius norėjome, kad jie būtų pastebimi ir puoštų aplinką visus metus. Šermukšniai, ožekšniai, putinai ar medlievos – rudenį garsėja savo ryškiaspalvėmis uogomis, o pavasarį – gausiais baltais žiedais. Klevai rudenį nusidažo visa palete spalvų, o pušys žaliuoja žiemą“, – sako J. Juršytė.   

  

Iš viso per pastaruosius trejus metus „Darnu Group“, plėtodama Paupio rajoną, „Antakalnio terasų“ ir kitus projektus, Vilniaus miestui jau padovanojo beveik 1700 įvairių rūšių medžių.  

  

„Darnu Group“ įkurtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“ dirba siekdamas didinti žmonių pasitenkinimą gyvenimu mieste, kurti darnią aplinką, tausoti gamtą ir telkti bendruomenes. Fondas prisideda prie teniso talentų ugdymo, remia sveikatingumo iniciatyvas bei  vykdo inovatyvius miesto erdvių sprendimus.