Gerosios Vilties transporto žiede jau auga „Stipriausių Lietuvoje“ parkas

Vienoje judriausių sostinės vietų, Gerosios Vilties transporto žiede, bendrovės „Creditinfo Lietuva“ iniciatyva, pasodinta daugiau kaip du šimtai ąžuoliukų, berželių, klevų ir liepų, kurie suformavo naują – „Stipriausių Lietuvoje“ parką.

Gerosios Vilties transporto žiedu kasdien pravažiuoja dešimtys tūkstančių transporto priemonių. Į Geležinio Vilko g., Savanorių ir Laisvės prospektų sankirtos vietą taip pat užsuka pasivaikščioti aplink gyvenantys vilniečiai. Tačiau čia itin trūko žalumos, o rūpinimasis oro kokybe kasmet tampa vis svarbesnis. Todėl pirmajam „Stipriausių Lietuvoje“ parkui buvo pasirinkta ši judri sostinės vieta. 

Naujojo parko kūrimu apsidžiaugė Vilniaus savivaldybė, kuri organizavo medelių įsigijimą, naujojo parko planavimą ir aprūpinimą būtinomis priemonėmis.

„Šiemet „Stipriausių Lietuvoje“ vardui nutarėme suteikti dar daugiau prasmės – už kiekvieną „Stipriausi Lietuvoje“  sertifikatą įsipareigojome pasodinti po medelį ir pakvietėme kitas įmones įsitraukti į šią iniciatyvą, – sako Aurimas Kačinskas, „Creditinfo Lietuva“ generalinis direktorius. – Supratimas, žvelgiant į naująjį parką, kad tai mūsų pasodinti medžiai, yra ne mažiau svarbus nei geri finansiniai rezultatai.“

„Creditinfo“ kvietimu, be 40 pačios įmonė savanorių, medelių sodinime dalyvavo dar apie 20 įmonių, pelniusių „Stipriausių Lietuvoje“ sertifikatus. Sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“ kredito biuras teikia nuo 2010 metų.