Rudeninėje sodinimo talkoje – būrys entuziastų

Į rudeninę sodinimo talką susirinko nemažas būrys talkininkų. Per keletą valandų Šeimyniškių, Žirmūnų gatvėse buvo pasodinta apie 4500 krūmų: lanksvų, kalninių serbentų, ligustrų, sedulų, sausmedžių, sidabrakrūmių, karpytalapių stefanandrų, forsitijų ir kt.  Vijokliais buvo apželdinta Vilniaus lopšelio-darželio „Pipiras“ tvora. 

Ypač aktyviai prie sodinimo prisidėjo Vilniaus „Santaros“ gimnazija. Krūmus sodino didelis būrys mokinių, taip pat mokytojai. „Kaip mes galime nedalyvauti talkoje juk sodina prie pat mūsų mokyklos. Norime, kad aplinka būtų žalesnė“, kalbėjo talkoje dalyvavusi gimnazijos pedagogė.

Prie talkos prisijungė ir įstaigų, bei įmonių darbuotojai, gyventojai, atėjo netgi sostinėje gyvenantys ukrainiečiai, kurie minėjo, jog aktyviai seka, kas vyksta mieste ir mielai dalyvauja tokiose akcijose. 

Po sodinimo talkininkai šildėsi karšta arbata, fotografavosi prie savo pasodintų augalų, bendravo ir džiaugėsi, kad gali prisidėti prie sveikesnės, gražesnės aplinkos kūrimo. 

Vilniaus miesto savivaldybė dėkoja visiems dalyvavusiems talkoje.

Rudeninės ir pavasarinės talkos pradėtos organizuoti prieš metus paskelbus sostinėje žaliąją bangą. Jų metu kartu su visuomenės pagalba jau apsodinti Konstitucijos ir Savanorių prospektai, P. Lukšio gatvė, Pavilnys. Tokių renginių paskatintos bendruomenės tai pat imasi iniciatyvos prisidėti prie žalesnės aplinkos kūrimo.