Verkių ir Pavilnių regioniniame parke ERGO pasodino 5 tūkstančius medžių

Spalio pradžioje Verkių ir Pavilnių regioniniame parke, Ožkinių gatvėje pasodinta 5 tūkstančiai ąžuoliukų ir kitų medžių, kurie žymiai praturtins biologinę įvairovę. Penkiasdešimt draudimo bendrovės ERGO savanorių juos pasodino kartu su parko darbuotojais.

Tai – ERGO 30 metų jubiliejaus dovana Vilniui. Dar pavasarį ši bendrovė pakvietė žmones dalyvauti specialiame žingsnių iššūkyje  – „Tūkstantis priežasčių eiti su ERGO“, o už surinktus žingsnius įsipareigojo pasodinti medžių. Sodinti medžius įmonei padėjo specialistai – miškininkai, kurie sužymėjo sodinimo plotą, patarė, kaip iškasti duobes, tinkamai pasodinti augalus, kad šie žaliuotų ilgai.

„Rinkdami žingsnius, nemokamos lietuviškos žingsniavimo programėlės „#walk15“ vartotojai augino virtualius medžius, o mes įsipareigojome pasodinti tikrus. Buvo išsikeltas tikslas – nužygiuoti 4,2 milijardo žingsnių. Tačiau daugiau kaip 10 tūkstančių prie iššūkio prisijungusių dalyvių įveikė net 5,8 milijardus žingsnių. Tai įrodo, kad bendruomenei išties svarbi sveikata, gamta ir aplinka, kurioje gali leisti laisvalaikį. Juk neturime kito kelio kaip tik patys imtis iniciatyvos ir pasirūpinti ateitimi, kad mūsų vaikai gyventų žalioje planetoje“, – sako ERGO vadovas Tadas Dovbyšas. 

Apsaugokime. Mūsų visų ateitį.“ – toks yra ERGO pažadas, o rūpintis Baltijos jūra ir Lietuvos miškais yra tai, ką bendrovė įsipareigoja Lietuvos žmonėms. Todėl medelių sodinimui dar daugiau prasmės suteikė ir tai, kad jie žaliuos vietoje anksčiau čia buvusių savivaldybės iniciatyva nukeltų metalinių garažų. 

Verkių parke auganti pasodinta giraitė taps reikšmingu pokyčiu miesto veidui ir biologinei įvairovei.