Vilniui padovanojo 70 juodųjų pušų

„DS Smith Packaging Lithuania“ sostinei padovanojo 70 juodųjų pušelių ir jas pasodino kartu su Vilkpėdės mikrorajono bendruomene Varduvos gatvėje. Sodinime dalyvavo ir BĮ ,,Vilko pėdos“ namų kolektyvas.

Bendrovės „DS Smith Packaging Lithuania“ politikoje didžiausias dėmesys yra skiriamas tvaresnių pakuočių sprendimų paieškoms, siekiant mažinti atliekas ir taršą, prisidėti prie klimato atšilimo stabdymo sprendimų. Taip pat, „DS Smith Packaging Lithuania“ nuolat ragina darbuotojus dalyvauti socialinę atsakomybę, tvarumą ir gamtos tausojimą skatinančiose akcijose“, – sakė „DS Smith Packaging Lithuania“ generalinė direktorė Baltijos regiono procesams Katarzyna Kala-Kowalska.

Pasak jos, įsitraukimas į tokias iniciatyvas kaip „Žalioji banga“ suteikė „DS Smith Packaging Lithuania“ komandai galimybę pasijusti vieningesne. Tai paskatino dar kartą apgalvoti tvarumo bei gamtos išsaugojimo principus, kuriais nuolat remiamasi įmonėje. Tokios iniciatyvos leidžia paprastai, tačiau reikšmingai, prisidėti prie veiksmų kovoje su medžių kirtimo problema ir klimato atšilimu.

„Norėjome, kad šiuo metu rekonstruojama Vaduvos gatvė ir aplinkinės jos erdvės nebūtų pernelyg blankios, tad nusprendėme Žaliosios bangos akciją rengti būtent ten. Turėjome tikslą – suteikti žalumos atnaujintai infrastruktūrai ir pagyvinti Vilniaus miesto mikrorajoną. O ir Vilkpėdę pasirinkome neatsitiktinai – nuolat palaikome ryšį su vietos bendruomene bei seniūnu. Praėjusiais metais įgyvendinome bioįvairovės projektą lopšelyje-darželyje „Viltenė“, – pasakojo K. Kala-Kowalska.

Tvarumas – neatsiejama „DS Smith Packaging Lithuania“ tikslo, pritaikyti pakuotę nuolat kintančiam pasauliui, dalis. 2020 metų rudenį bendrovė pristatė strategiją „Šiandien ir rytoj“. Jos pagrindinė užduotis – spręsti ne tik šiandienos, bet ir ateities tvarumo iššūkius. 

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Nuotr. Sauliaus Žiūros